Poznaj moją słodką ofertę

W zależności od okazji przygotowuję różne oferty, które zwykle obejmują boxy ze słodkościami. Walentynki? Dzień kobiet? A może prezent na rocznicę? Tylko powiedz, czego potrzebujesz, a zrobię dla Ciebie wyjątkowe ciasteczka!

Co mogę upiec?

Zobacz, na co najczęściej decydują się moi klienci:

Sprawdź oferty z tego tygodnia w moich social mediach

Najczęściej zadawane pytania

Zanim zadasz pytanie — sprawdź, bo być może odpowiedź jest już gotowa.

Jak mogę się z tobą skontaktować?

Możesz do mnie napisać przez moje social media / maila lub zadzwonić przez podany numer na stronie. Jeśli nie odbieram telefonu, proszę o SMS. Na pewno oddzwonię :)

Ile kosztuje słodki stół?

Jest kilka pakietów słodkości do wyboru w zależności od budżetu. W ofercie znajduje się również koszt dojazdu oraz wypożyczenia naczyń. Cena dekoracji jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Istnieje także możliwość przygotowania przeze mnie oferty indywidualnej na podstawie założonego budżetu oraz ilości osób.

Na jakim obszarze działasz?

W przypadku słodkich stołów i tortów weselnych odległość nie ma dla mnie znaczenia. Natomiast mniejsze zamówienia ze słodkościami wydaję w Chojniku, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Z czego składa się cena tortu?

Cenę tortu przeliczam na podstawie ilości osób na przyjęciu oraz wybranej dekoracji.

Z jakich produktów korzystasz?

Korzystam ze świeżych surowców, a wszystkie składniki są najwyższej jakości o naturalnym i prostym składzie.

Zapraszam do kontaktu

Potrzebujesz więcej informacji? Śmiało napisz lub zadzwoń.

Klikając "Ok", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.
Ok