moje pyszne realizacje

Sprawdź, w jaki sposób możesz osłodzić swój dzień

Najcześciej zadawane pytania

Znajdź odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania dotyczące moich usług.

Jak mogę się z tobą skontaktować?

Możesz do mnie napisać przez moje social media/maila lub zadzwonić bezpośrednio przez podany numer na stronie. Jeśli nie odbierałabym telefonu to proszę o pozostawienie wiadomości sms i na pewno oddzwonię :)

Ile kosztuje słodki stół?

Klient w ofercie otrzymanej ode mnie zawsze ma kilka pakietów słodkości do wyboru w zależności od budżetu. W ofercie znajduje się również koszt dojazdu oraz wypożyczenia naczyń. Natomiast cena dekoracji jest ustalana indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta.

Na jakim obszarze działasz?

W przypadku słodkich stołów oraz tortów weselnych odległość nie ma dla mnie znaczenia i mogę dojechać w każde miejsce. Natomiast mniejsze zamówienia z słodkościami wydaje w Chojniku po wcześniejszym umówieniu się.

Z czego składa się cena tortu?

Cenę tortu przeliczam na podstawie ilości osób na przyjęciu oraz dekoracji jaką klient wybierze.

Z jakich produktów korzystasz?

Słodkości, które wykonuje to wyroby rzemieślnicze, dlatego kosztując moich słodkości poczujesz dobry smak, ale przede wszystkim głęboki aromat pochodzący z naturalnych surowców najlepszej jakości.

Masz jeszcze pytania?

Jeśli masz dodatkowe pytania to śmiało napisz lub zadzwoń.

Klikając "Ok", wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookie na Twoim urządzeniu w celu usprawnienia nawigacji w witrynie, analizy korzystania z witryny i pomocy w naszych działaniach marketingowych. Więcej informacji można znaleźć w naszej  Polityce prywatności.
Ok